Články

Kosmetická masáž je nejdůležitější částí ošetření pleti! Málokdo jí přikládá až takový význam.

Stále více žen mě utvrzuje v tom, že se vlastně ztrácí v hromadě nabízených kosmetických produktů a neví, jak se správně 2x denně postarat o svou pleť.

Trendy 2020

Trendy v líčení i účesech v tomto roce nás nabádají nejen k přirozenosti, ale také k odlehčení.  Jako by nám připomínaly: hoď se do pohody a užívej si!

Základem všeho je přirozená, barevně sjednocená pleť. Make-up velmi jemně nanesený, tak, aby byl témeř neviditelný. Matným tvářím odzvonilo. V kurzu je stále mladistvá, mírně se lesknoucí pleť. Make-up doplňte tvářenkou decentně nanesenou, žádné velké vrstvení.

Tvářenka by měla být, pokud možno bez viditelných přechodů, tím docílíme ještě větší přirozenosti. Zvolte spíše jemné tóny, můžou být s lehkým třpytem...Vyvarujte se tmavých odstínů tvářenek, místo nich pleť raději předem připravte drobnými korekcemi.

Lesk patří opět i rtům! Konečně jsou po delší době vítány lesky místo rtěnek. A to v celé škále barev, od jemných až po výrazné barevné tóny.

Obočí je stále v kurzu přirozené, může být hustější a rozježené. Nezapomeňte však na upravenost a tvar.

Vypadá to, že pro tuto sezónu odzvonilo všemu umělému. Můžete odlehčit a zapomenout na prodloužené, uměle vypadající řasy, gelové nehty, příliš silné a výrazně vykreslené obočí.

Trend si žádá přirozenost, proto můžeme zvolnit. Starejme se o svou pleť a o své zdraví, dodržujme pitný režim, který mimo jiné napomáhá zpomalit proces stárnutí pleti. Někomu bude stačit pouze make-up a tvářenka a vyrazí klidně na večírek.

A proč ne...napomáhat nám k tomu budou i trendy v účesech, které se pro tuto sezónu také opírají o přirozenost a kladou důraz na zdravě vypadající vlasy před složitými účesy.

In jsou stále ofiny na různé způsoby a barvy vlasů, které působí přirozeně a dokreslují půvab nositelky.

Nesmíme, ale zapomenout na dámy, které se rády výrazně líčí! Můžeme použít svěží, výrazné barvy rtů, ovšem v lesku. To je příjemné osvěžení po přísně vypadajících matných rtěnkách.

S očima si pohrajeme. Přehlídková mola hlásí třpyt a výrazné barvy či rámování očí.

Ať už se rozhodneme pro jakýkoli účes nebo líčení, mějme na paměti, že musí ladit s námi. S našimi osobnostmi. Ať už si o nás říká, kdo chce, co chce...Jsme to MY! A je třeba podtrhnout právě náš půvab a jedinečnost. Modelky jsou  tak různorodé, protože by se nikdo nechtěl dívat na stále stejný typ ženy. A tak je to i s námi. Je dobře, že jsme každá svá a každá tolik odlišná od druhé.

Přeji nám všem, ať nalezneme v trendech této sezóny hlavně sami sebe a dobře se nám nosí. :-)

                                             Dolce far niente, kosmetika Liberec