Pavla

Pavla Strnad

kosmetička & vizážistka z Liberce

+420 608 053 314

Vítám Vás na stránkách Dolce far niente salonu krásy v Liberci.

Ráda se s Vámi podělím o svůj životní příběh.

Jak jsem se dostala právě ke kosmetice?

Už odmalička o někoho ráda pečuji, nejdříve to byla má mladší sestra, pak naši domácí mazlíčci.

Měla jsem však ještě jednu vášeň a to smysl pro krásno, lásku k módě a všeobecně ke kráse.

V jakékoli podobě! Krásné přírodě, ve které jsem ráda trávila čas a čerpala z ní inspiraci, hudbě, umění, ale nejvíce mě vždy inspirovaly ženy okolo mě.

Vnímala jsem jejich krásu a energii. Když jsem pracovala jako modelka zaujala mě práce vizážistky. A to natolik, že jsem chtěla být jako ony! Už jsem netoužila stát před objektivem, ale právě za ním. Pozorovat ženy, asistovat jim a hlavně je krášlit! :-)

A to se mi o několik let později splnilo. Udělala jsem si vizážistický kurz a učila se dále od vizážistů, kteří líčili naše hvězdy. :-)

Pak jsem se na nějaký čas odpojila... cestovala jsem, narodily se mi děti. Po letech cestování jsem konečně zůstala někde, kde se mi líbí nejvíc a to právě tady u Vás v Liberci.

Liberec se stal místem, které jsem začala vnímat jako svůj domov. A právě tady mě napadlo prohloubit si své znalosti a dostat se ještě o krůček blíž k ženské kráse tím, že si otevřu kosmetický salon.

Trvalo to déle než jsem původně plánovala, ale konečně mám své krásné studio a naplno se pouštím do práce kosmetičky a vizážistky.

Děkuji svému muži a svým přátelům, kteří mi pomohli svůj sen zrealizovat.

A právě Vy jste součástí mého snu! Velmi ráda se s Vámi potkám osobně a společně budeme pracovat na zvýraznění Vaší originální krásy.

Přeji krásné dny.

Vaše Pája :-)

Navštivte salon

Zásady ochrany osobních údajů